29 maart 2024

Nieuwe Trainers JO19-1

JO19-1

Welkom Aan Boord: Gerard Monninkhof en Jeroen Wilbrink Nieuwe Trainers JO19-1

SV Losser is trots om aan te kondigen dat Gerard Monninkhof en Jeroen Wilbrink de leiding zullen nemen over ons JO19-1 team voor het aankomende seizoen 2024-2025. In een spannende nieuwe ontwikkeling voor onze jeugdafdeling, zal Gerard de rol van hoofdtrainer op zich nemen met Jeroen als zijn vertrouwde assistent.

Beide trainers brengen een indrukwekkende geschiedenis met zich mee vanuit hun tijd bij Rigtersbleek, waar ze hebben bewezen niet alleen uitstekende trainersvaardigheden te bezitten, maar ook een diepe passie voor de ontwikkeling van jong talent. Hun aanstelling markeert een nieuwe fase in de ambitie van SV Losser om onze jeugdspelers naar nieuwe hoogten te tillen.

Meer nieuws

Vacature vrijwilliger onderhoudsteam

23 april

FC Twente komt naar S.V. Losser⚽

12 april

In memoriam: Marcel de Jong

06 maart

Vacature vrijwilliger onderhoudsteam

23 april

FC Twente komt naar S.V. Losser⚽

12 april

In memoriam: Marcel de Jong

06 maart

Darttoernooi SV Losser prooi voor Leon Reekers

02 maart