6 maart 2024

In memoriam: Marcel de Jong

Foto Marcel

In liefdevolle herinnering aan Marcel de Jong (1958-2024)

Verdrietig nemen we afscheid van Marcel de Jong, een gewaardeerd lid van SV Losser. Marcel heeft zijn passie voor voetbal met toewijding gedeeld als speler, jeugdleider en lid van het jeugdbestuur. Als voetballer bracht Marcel niet alleen zijn talent maar ook een onmiskenbare positieve energie op het veld. Zijn betrokkenheid als jeugdleider en in het jeugdbestuur was een waardevolle bijdrage aan de ontwikkeling van vele jonge spelers en de bloei van onze club.

Het vriendelijke karakter van Marcel en zijn toewijding gaan we missen maar zijn invloed blijft voortleven in de herinneringen van allen die met hem hebben samengewerkt. Rust zacht Marcel en dank voor jouw onschatbare bijdrage aan SV Losser.

We wensen Jolanda, Jeffrey en Kim en Melissa en Robbin en de kleinkinderen veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen.

 

Meer nieuws

Vacature vrijwilliger onderhoudsteam

23 april

FC Twente komt naar S.V. Losser⚽

12 april

Nieuwe Trainers JO19-1

29 maart

Vacature vrijwilliger onderhoudsteam

23 april

FC Twente komt naar S.V. Losser⚽

12 april

Nieuwe Trainers JO19-1

29 maart

Darttoernooi SV Losser prooi voor Leon Reekers

02 maart