20 december 2023

In memoriam: Bob Kaspers

In Memoriam

 

Bob Kaspers

(1966-2023)

Op en naast het veld herkenbaar aan zijn eeuwige petje; Bob was een zeer gedreven keepertrainer, die opbouwende kritiek gaf en de keepers beter wilde maken in het keepen. Naast het veld was hij ook veel aanwezig, zeker tijdens de trainingen en wedstrijden van zijn zoons Jamy en Duncan.

Ooit is hij begonnen met voetbal bij PJ. Als veldspeler dook hij weg voor de bal, als keeper was hij gretig naar de bal. Hierna maakte hij een kleine uitstapje naar GSV in Glane en bij ASVO stopte helaas zijn keeper carrière door blessures. Hij kon bij ASVO verder als keepertrainer. Later is hij bij AJC begonnen als trainer van de jeugdteams en daarna als keepertrainer. Tot aan de fusie is hij samen met Michel keepertrainer geweest van de jeugd en selectiekeepers. De laatste anderhalf jaar zijn ze samen de keepertrainers van T.V.O. en Hoeve Vooruit.

Iedereen kon bij hem terecht voor een goed gesprek, raad, tips (gevraagd of ongevraagd) of gewoon om even slap te ouwehoeren.

De voetbal, vooral het keepen, zat hem in zijn genen en hij zal dan ook zeer zeker gemist worden.

Meer nieuws

Nieuwjaars receptie zondag 7 januari as

28 december

In memoriam – Bernard Olde Riekerink

14 november

In memoriam – Joop Veger

02 oktober

Nieuwjaars receptie zondag 7 januari as

28 december

In memoriam – Bernard Olde Riekerink

14 november

In memoriam – Joop Veger

02 oktober

Nieuwe technische commissie

29 augustus