2 maart 2024

Darttoernooi SV Losser prooi voor Leon Reekers

Afgelopen vrijdag 1 maart 2024 was de kantine van SV Losser omgebouwd tot een heuse dart tempel. De hele ochtend waren de mannen van de onderhouds commissie bezig om de kantine uit te ruimen en ’s middags waren de veteranen van SV Losser bezig om de dartbanen te installeren.

Het indrukwekkende aantal van 82 darters had zich ingeschreven voor de dartavond die begon om 19.00 en aan elkaar werd gepraat door mastercaller Leon ter Huerne.

Vanaf het begin was het direct duidelijk dat het nivo een stuk hoger lag dan de voorgaande edities. Na alle poulewedstrijden en de KO rondes bleven er uiteindelijk 4 darters over: Yorick Tijhuis, Thijs van de Genugten, Rogier Leissen en de winnaar van de vorige editie Leon Reekers. In de halve finale speelde Yorick tegen Leon en Thijs tegen Rogier.

Na twee spannende halve finales gingen Leon en Rogier naar de finale die uiteindelijk gewonnen werd door Leon Reekers die hiermee de wisselbeker mee naar huis mocht nemen.

De veteranen van SV Losser kunnen terugkijken op een zeer geslaagde dartavond met een terechte winnaar.
Bekijk hier de foto’s voor een impressie van deze avond.

 

Meer nieuws

Vacature vrijwilliger onderhoudsteam

23 april

FC Twente komt naar S.V. Losser⚽

12 april

Nieuwe Trainers JO19-1

29 maart

Vacature vrijwilliger onderhoudsteam

23 april

FC Twente komt naar S.V. Losser⚽

12 april

Nieuwe Trainers JO19-1

29 maart

In memoriam: Marcel de Jong

06 maart